ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

itiraf edenler

YazarMesaj
sahin
Administrator
Administrator
sahin

Rap Puanı : 856

itiraf edenler Empty
MesajKonu: itiraf edenler   itiraf edenler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:25 pm

rüya; Yaş: 20; Cinsiyet: Erkek; İl: Belirtilmemis / 3.7.2008 15:50:36
hayatım boyunca hiç aldatmadıım ve aldatmıycaım bi tek sen vardın senden bir ömür boyu vazgeçmiceimi bilmeni istiyorum bi oğlumuz olacaktı adı deniz olacaktı gözleri bana teni sana benziycekti unuttunmu?

suskun çocuk; Yaş: 19; Cinsiyet: Erkek; İl: Osmaniye / 2.7.2008 20:25:53
ben ona sevdigimi söylemeden giiti şimdi yaz 1 yıl oldu ben ne yapmalıyim yorum bekliyorum aciiiiiiiiilllllll kendisi ıgdırda kalıyor

ceylan yılmaz; Yaş: 20; Cinsiyet: Bayan; İl: İstanbul / 2.7.2008 11:57:25
bende birine aşık oldum ama o benim farkımda bile değil hergün aynı ofisteyiz merhaba diyo ve güle güle:(bni çocuk olrk görüo off:((ona itiraf edemicem hiç bizaman içimde kalsın istemedim...

serdar dülger; Yaş: 26; Cinsiyet: Erkek; İl: Balıkesir / 1.7.2008 19:46:27
cektıklerımı bılmıyorsun ben senı cok sevmıstım ama sen benı anlamadın her zaman senı sevdıgımı soylemıstım sana dımı olsun gul dıkensın ınsan da sevgısız olmaz canını verırsın cıkar vefasız benı bu hale koyan zalım utansın (ayşegul istanbulun en güzel kızı senı beklıyorum cık gel ocaklara senın denız gozlerını unutmadım )s.c.s ayşegüllllllll

adı lazım deil baş harfi BEN; Yaş: 19; Cinsiyet: Erkek; İl: Yozgat / 1.7.2008 19:34:41
sni gerçekten çhok sewiorum aşkım..snden ayrıldığım için çhok ama çhok pişmanım..sni herşeyden çhok sewiorum..ama yniden sna dönemem gurur aşkı ziyan etti..

tahsin; Yaş: 19; Cinsiyet: Erkek; İl: Van / 1.7.2008 16:52:51
ilk defa birini sevdim ilk defa biri için ağladım takıldığım ortamda aşka yer yok onun için karşılıksız aşkımı kalbime gömdüm 2 senedir aşk acısı çekiyorumm dayanamıyorum bazen kafama sıkasım geliyor ama sonradan vazgeçiyorum onun olmadığı bir yerde olmak istemiyorum her sabah onu görmek için evlerinin önüne gidiyorum uzaktan bakmak yetmiyor ama yinede bir teselli oluyorr dayanamıyorum ama artık dayanamıyorumm çok seviyorum onu çokkkk

merve kırgız; Yaş: 22; Cinsiyet: Bayan; İl: Diyarbakır / 29.6.2008 01:17:27
onunla bi düğünde tanıştık ve aynı gece çıkmaya başladık 10 aydır çıkıyoruz ama sevgisine artık inanmıyorum çünkü sınava gittiğimizde aramızda olanlar sanki onu benden uzaklaştırdı yada yakınlaştırdı ve şimdi napcağımı biilmiyorum onluda onsuzda yapamıyorum lütfen akıl verin deliriceeeeeemmmmmmmmmm

aaaa; Yaş: 19; Cinsiyet: Erkek; İl: Ankara / 28.6.2008 20:01:18
herkesten nefret ediyorum sevmiyorum kimseyi

berfiinn; Yaş: 19; Cinsiyet: Bayan; İl: Diyarbakır / 28.6.2008 17:50:36
şu ki öncelikle ozan seni çok sveiyoru aşkım ozim benim biz internette tanıştık ama yakındık daha önceden şehir olarak birbirimiz.daha sonra aşık olduk ve kendimize engel olamaladık .şimdi çıkıyoru internetten olduğu için pek hoşuma gitmiyordu önceleri.ama şimdi onu düşünmeden edemiyorum.hatta bakın şimdide aklıma geldi acaba nerde napıo??onu çok seviyorum o bnim herşyim o benimmm OzziİİMmMmM yhAa
http://alparslanmezunlari.tr.gg/

itiraf edenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtiraf ediyorum
» itiraf ediyorum