ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İtiraf ediyorum

YazarMesaj
sahin
Administrator
Administrator
sahin

Rap Puanı : 856

İtiraf ediyorum Empty
MesajKonu: İtiraf ediyorum   İtiraf ediyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 8:35 pm

Doyamadım
Ne aşka, ne sevgiye, ne ilgiye, ne saygıya, ne önemsenmeye, ne sevişmeye evliliğimde doyamadım. Bunların hepsine sahip kadınlara gıptayla bakıyorum. Bir erkek ve bir kadın, birbirinin hayatını cennete ya da cehenneme çevirebilir; evlilik hayatının bana öğrettiği bu ne yazık ki! Ben hangi taraftayım bilin bakalım...

nasılyanizmir, Erkek , 24 , İzmir

Çiçek Abbas
Aile dostumuzun ilk okula giden oğlu büyüyünce Eshot şoförü olacakmış. Durakta düğmeye basınca "pısss pısss" diye kapılar açılacakmış. O yüzden ders çalışmasına gerek yokmuş. Ailesi şoförlerin üniversite mezunu olması gerektiğini söyleyince ikna oldu biraz. Kızım sana söylüyorum, gelinim...

GENÇ FB, Kadın , 22 , İstanbul

Adı bizde saklı
Henüz farkettim ki bir aylık bebek olan kardeşimi severken, ablam "munuu", ben "çımçım", kardeşim "tosuncuk", abim "bambam" kelimeleriyle hitap ediyoruz. Annemin neden bebeğe isim koyarken bize hiç fikrimizi dahi sormadığını yeni yeni anlıyorum.

gariphancı, Erkek , 29 , Ankara

Ters orantı
Bir kadın ne kadar içten seviliyor, saygı duyuluyor, bir dediği iki edilmiyorsa, aldatma oranı ve isteği çok fazla oluyor üstelik evli bile olsa. İplemez saplamaz, alkolik, şiddet uygulayan, bakımsız bir eşe sahip , mutlu bir cinsel hayatı dahi olmayan kadınların ise önüne dünyaları da serseniz size dönüp bakmıyorlar bile. Tecrübeyle sabittir. Bu işte bir terslik var ama çözebilmiş değilim.

GENÇ FB, Kadın , 22 , İstanbul

İşsizlik kurumumuz
Geçen haftaya kadar yakınımızdan dahi geçmeyen krizin, birer gün arayla benim, abimin, ablamın ve kardeşimin işsiz kalmasından sonra, bunca zaman bizi toptan(!) vurmak için bilendiğini ancak anlayabildik.

damned.girl, Kadın , 29 , Yurtdışı

Kıskançlıkta son nokta
yaparımsandım 'ın eşinin aksine; o zamanlar normalden biraz fazla bir kiloda olmama rağmen, daha da kilo alıp şişmanlamamı isteyen bir sevgilim vardı. Onun düşüncesine göre, eğer aşırı kilolu olursam kimse benimle ilgilenmez ve ben sadece onun olurmuşum. Şişmanlayınca çirkinleşeceğimi düşünmesi iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey miydi bilmiyorum ama, zaman zaman onu özlemiyor da değilim.

danger_gril, Kadın , 21 , İstanbul

Dönemsel erkeklik
Bir erkek eğer kışın benimle ilgileniyorsa niyeti ciddi, eğer ilkbaharda ilgileniyorsa baharın gelmesi ve mart ayı sendromu, yazın ilgileniyorsa da, 3 günlük eğlence olarak yorumluyorum. Sonbaharda ilgilenen olmadığı için bir değerlendirme yapamadım, sanırım mola veriyorlar.

lady_di, Kadın , 25 , İstanbul

Özel ve değerli
Falcıya fal bakan, makyöze makyaj yapan, anneme annelik eden, dansöze figür öğreten, müdürüne akıl veren, kafası zehir gibi çalışan ablam; bir kendine dövülüp sövülmeyi hak etmeyecek kadar "özel ve değerli" olduğunu öğretemedi!

candyhayrani, Kadın , 29 , Ankara

Tasarrufum
Çamaşır asarken yaptığım yer tasarrufunu, maddi anlamda yapsaydım Bill Gates olmuştum valla!

gilraen, Kadın , 24 , Ankara

Hıdırellez
Hıdırellez gecesi, 7-8 kız toplaşıp dileklerimizi kağıtlara çizelim dedik. Herkes sevgili, iyi bir iş, para gibi dilekler resmetti kağıtlara. Ama kızlardan birinin çizdiği çöp adam sevgili adayı, kızımız cinsel hayatı renkli olsun diye büyük bir penise ve kızcağız kel erkeklerden hoşlanmadığı için bolca saça sahipti! Eveet, cılız bir çöp adam, kocaman bir penis ve orman gibi saçlar olan bir dilek kağıdı bulursanız gül ağacının dibinde, anlayın ki onu çizen benim biricik arkadaşım!
http://alparslanmezunlari.tr.gg/

İtiraf ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası