ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

senı ozledıGIM ZAManlar!!!...

YazarMesaj
ferhat
Administrator
Administrator
ferhat

Rap Puanı : 926

senı ozledıGIM ZAManlar!!!... Empty
MesajKonu: senı ozledıGIM ZAManlar!!!...   senı ozledıGIM ZAManlar!!!... Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 3:30 pm

senı ozledıGIM ZAManlar!!!... Self_Love_by_ArmSock666

Özledim seni yinesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktadaha
görüşmeyeli ne kadar oldu kisenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta?
Tuhaf Bir
şey bu senı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta Göremeden de dokunamadan da sevebiliyormuş insansenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Sadece
gözle görebilmek değil de; her zaman yanında olduğunu bilmek,
Her anımda
benimle olduğunu bilmeksenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Aynı
şehrin havasını soluyamasak ta hani derler ya,baktığımız gökyüzü bir!

Güneşsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktayıldızlarsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktahatta şu senin
baktıkça beni hatırla dediğin yıldız bile birsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Nereye
bakarsan sen, dalıyorum bende senin bakışlarınasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Sen neyi
görüyorsan,görüyorum bende onusenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Sen neye
üzülüyorsan,yüreğim yanıyor hissediyorum bunusenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Sen neye
gülüyorsan;gözündeki ışık benim dünyama doğuyorsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta sevinçlerim
oluyorsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Yanımdaykensenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktahiç bitmesin
diyorumsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktahiç geçmesin şu zamansenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Olmasın
sabahlarsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta ayırmasın senle benisenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta uykular
kalksın sevda vakitlerindesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
hiç
uyumayalımsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktadaldığım tek yer gözlerin olsunsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktabakmaya
doyamadığım güzel gözlerinsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Gücenmesin diyorum şu yamalı aşklar;sevdamasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktakıskanmasınlar
bizisenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Bu yüzden haykıramıyorum sana olan sevgimisenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktabu yüzden
benlesin,bendesin sadecesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktataa içimdesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
en
güzel yerinde yüreğiminsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktahiç
değişmeyecek yerindesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Bazen
“ rüyamı ” diye düşünmeden edemiyorumsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
en güzel
rüyamsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktabıraksınlar uyandırmasınlar beni hiçsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Rüyaysa
bu, gerçeği görmek istemiyorumsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasensiz
gerçeklerde olmaksenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktaiçimi
ürpertiyorsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

“Sensizlikten olsa gerek Çekilmez oldu buralarsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Üşüyorumsenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktakısa
ayrılıklardasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktauzatsan ellerini uzaklardansenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Sensizlikte buz tutan ellerim senle çözülsesenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta
Senle
derman bulsa bu cansenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Noktasenı ozledıGIM ZAManlar!!!... Nokta

Yüreğime Yüreğini eklesen, Senle iyileşsem

senı ozledıGIM ZAManlar!!!...
1 sayfadaki 1 sayfası