ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İcraatlarımız

YazarMesaj
sahin
Administrator
Administrator
sahin

Rap Puanı : 856

İcraatlarımız Empty
MesajKonu: İcraatlarımız   İcraatlarımız Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 11:37 am

arkadaşlar biz grubu facebookta '' alparslan lisesi 2006 mezunları '' olarak kurduk gayet güzel dolu dolu bir grup oldu ve grubumuzu www.alparslanmezunlari.tr.gg ve onun kardeş sitesi www.pendikalparslanlisesi.tr.gg ile güçlendirdik ve son olarak da bu güzel forum sitemizle nihayete erdik bunlar benim kendimce yapmam gereken işlerdi ki derya ve m.alinin yardımlarıyla üstesinden geldim bundan sonrası sizin ilginiz ve alakanızla ilerleyecek siz ilgi alaka göstermezseniz bizim bu yaptıklarımız kaybolur gider unutmayın ki biz sizler için grubu siteleri forumu kurduk hiçbir kazanç sağlamadan kıymet bilmek ve bu yapıları ilerletmek ve yaymak sizin işiniz kısacası ben üstüme düşen işleri yaptım kıymat bilip eğlenmek de sizin seçiminiz banane diyip kaybetmek de sizin seçiminiz şimdiden herkese teşekkür eder mutlu günler dilerim Smile
http://alparslanmezunlari.tr.gg/

İcraatlarımız
1 sayfadaki 1 sayfası