ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ANLamlı sozler:):

YazarMesaj
ferhat
Administrator
Administrator
ferhat

Rap Puanı : 926

ANLamlı sozler:): Empty
MesajKonu: ANLamlı sozler:):   ANLamlı sozler:): Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 7:58 am

BALIK GIBI

lol! lol! lol! İnsanlar Bizi İradisiz Saydı..çünkü biz sevişirken kan istiyorduk..mükemmel değil pisliklerdir.şimdi bir araya geldik.Diğerleriyle aynı dünyada yaşamıyoruz.:Bedenimizdeki zehir her an daha da ilerliyor...Cehennem dediklerine biz her gece giriyoruz..Tanrı kanlarımızı damarlarımıza her saniye pompalarken.Bizim tek düşüncemiz sevişirken hayatımıza bedel o iki kelimeyi çığlıkların arasından söküp almak olacaktır..Seni seviyorum...

SmileSmile))):Kolaydı sevmeler ben imkansızı seçtim. Ne kadar yakınsan bir o kadar uzaktın bana. elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ulaşılmazdın. kaçanlardan değildim ben, kaçamadım. ne zaman vazgeçmeye kalsam, yüreğim o koskocaman haliyle dikildi karşıma.ben yüreğimin sesini dinledim. ve yüreğim aslında sendin ......!!!! Her şeyin hesabı elbet bir gün sorulur.ağlatanlar sanma ki mutlu olur.senide bir gün ağlatan bulunur o gün halin beter olur.ne sana ne bana kalır bu dünya yatağına yattığın anda mutluysan işte budur gerçek dünya....
Her şeyin hesabi elbet bir gün sorulur.ağlatanlar sanma ki mutlu olur.senide bir gün ağlatan bulunur Ogün halin beter olur.ne sana ne bana kalır bu dünya yatağına yattığın anda mutluysan iste budur gerçek dünya....
Her şeyin sonu olduğu gibi aşklarında sonu vardır, her şey bitmesi gerektiği yerde biter asla sorulmaz neden diye, yanıtta bulunmaz sorulsa bile aşk bu çok seversin sevilirsin ama dedim ya aşk bu sağı solu belli olmaz .

lol! lol!

ANLamlı sozler:):
1 sayfadaki 1 sayfası