ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

.......nefrt

YazarMesaj
derya
Administrator
Administrator
derya

Rap Puanı : 193

.......nefrt Empty
MesajKonu: .......nefrt   .......nefrt Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 7:38 pm

Bir Gün Unutacağım Biliyorum acı çektim, yalnız kaldım, gözyaşı döktüm. Gencliğimin baharında senin uğruna ömrümü tükettim. Senin içindi hepsi, senin karşılıksız sevgin için. Artık çabalama senı unutacağım. Bütün sözler nafile, hiç bir şey engel olamayacak bana. Lütfen kolay olanı zorlaştırmaya kalkma. Gözlerimden yaşlar dökülürken, sana son kez veda ediyorum şimdi. Artık beni arama, arasanda bulamazsın. Çünkü artık acılar içinde bıraktığın yerde değil, mutluluğun yaşandığı yerde olacağım. Tüm engelleri aşmaya hazırım. Bunca acıyı yaşayan bu yürek, bunlarıda kaldırır elbet. Çok şey kaçırdık, bana bir \"evet\" desen bütün mavilikleri, bütün hayatımı önüne serebileceğimi anlamadın. Şimdi iki yabancı olmak kolaymı? Bu gece seni unutacağım. Senden son bir isteğim var. Seni unutmuşken, silmişken gözlerini aklımdan bir gün karşıma çıkıpta hasretle yakma bağrımı. Affet bugün seni unutacağım...

Senin gibi bir serefsizi sevdigiimm iciinn kendimdenn utaniyorumm.. senin icciinn olumu bile gozee almistim.. simdii sorsaalaarr.. O nun canimii senin caninmii.. !? bir dakika dusunmedeenn ONUN derdimm.. cunku artikk .. hic bir deyerinn kalmadii ..!!

ömrün güneşe giden yol kadar uzun,şansın yıldızlar kadar parlak olsun,eğer sonumuz ayrılık ise tanıştıgız güne LANET olsun...

sanada haram olsun yaşamak, ssanada hazan olsun geceler, sevipte karşılık alamayasın, aglıosun die horgörülesinn seninde yüregin yansın yüreğim gibi.. dostların el olsun sana benim gibi

SEN BANA KENDI SEVGIN GIBI SEVGI VERMEDIN BEN ISE SANA HERKESTEN FAZLA SEVGI VERDIM BEN SAN TAPAR SENINLE YASMAK ISTERDIM ARTIK ANLADIM KI SEN BENIM ICIN HIC YOKTUN BEN KENDI KENDIMI SEVMISTIM BENIM SEVDIGIM KISI SEN DEGILDIN SENI ((ASLA))!!SEVMEYECEGIM VE SENDEN NEFRET EDIYORUM GIR KENDINE YALAN OLAN BIR SEVGI BUL CUNKU BEN SENIN ARADIGIN YALAN SEVGIDEN DEGILIM BEN GERCEK SEVENIM SENI VE SENIN GIBILERIN ALLAH CEZASINI VERSIN SEN BENIM HAYALERIMLE OYNEDIN ALLAH SENI KAHRETSIN!!!

BANA GÖRE SENİ DİĞERLERİNDEN FARKLI KILAN O MAHSUM VE TERTEMİZ YÜZÜNDÜ.AMA ÇOK GEÇ ANLADIN İKİ YÜZLÜ OLDUĞUNU.O MAHSUM VE TERTEMİZ YÜZÜNÜN DİĞER TARAFININ BİR ŞEYTANA AİT OLDUĞUNU.ŞİMDİ NE OLDUĞUNU BEN ANLADIM AMA ŞU KALBİMİ BİRTÜRLÜ İNANDIRAMADIM...YAZIK...

SENİNLE TANIŞTIĞIM GÜNE LANET EDİYORUM,NERDEN BİLİRDİM Kİ BU KADAR ACI ÇEKECEĞİMİ,BİLSEYDİM YANINNDAN BİLE GEÇMEZDİM.

AŞK DEDİĞİN ÜÇ ŞEYDEN İBARET SENDEN HOŞLAN DIM/ SENİ SEVİYORUM / ÇOK SIKILDIM BİTSİN ARTIK

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR BEN GİDENİ DEĞİL GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR!!!!(AĞLATIP GİDENE YAZIKLAR OLSUNNNNNNNN)

yeni bir devrimin başladığı yer nefretimin başladığı yerdir

YALAN dostum ASK diye bişeyyok bugün AŞKIM CANIM BİRTANEM derler yarın baskasının kolunda gezerler

ßir zamanLar uGruna dunyaLarı yakardIm $imdi $erefSizim kißrit ßiLe Çakmam...

.......nefrt
1 sayfadaki 1 sayfası