ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

nefret mesajları

YazarMesaj
derya
Administrator
Administrator
derya

Rap Puanı : 193

nefret mesajları Empty
MesajKonu: nefret mesajları   nefret mesajları Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 7:34 pm

KENARDAN BEN GEÇİYİM YOL SENİN OLSUN BN ZEHİR İÇEYİM SU SENİN OLSUN BİR SEVGİLİ BULMUŞSUN HAYIRLI OLSUN BNDE BULDUM BUDA SANA KAPAK OLSUN

NEFRET ETMEK DAHİ SENİ BANA HATIRLATIYORSA ARTIK SENDEN NEFRET BİLE ETMİYORUM

değer verdiğin insanların bir gün verdiğin değere layık olmadıklarını anlarsan.Bırak sen üzülme onlar unansın. ANLAYAN ANLADI

düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim

Sen kimsin ki senin için ağlıyacam.Hayatımda bir insan için ağladım oda zamanı gelince bizim gideceğimiz yer de yatan insan kardeşim...

Haber geldi''unutmuşsun'' dediler.Bende güldüm.Sen beni hiç hatırladın mı ki?

GİDEN KAYBEDENDİR GİTTİN KAYBETTİN BİR ŞEHİR YAKINIMA BİLE YAKLAŞMA..

Ben sevdim ben cektim tüm eziyeti,anlamadin sevgi denen niymetii derim allahima bu sikayetii..=(

sevmek için sevgi sana aşık olmak için APTAL olmak lazım

DINLE BE GUZELKIZ...? mezar olarak kalacak inanki ruhun duymayacak acılar yüregı yıpratacak mululuk hep senın olacak yanı senın sevgın hep bende kalacak be guzelım

arama hayatın cilvesi bahane benim gönlüm serseriyse sanane sil kızım sil aklından o karanlık eseri senden daha grurlu karşındaki o serseri

HaYaT HiçBiR iNsaN İçİn aĞLamaYa DéğMéz,ZaTéN aĞLaMayA déğér iNSAn aĞLaTmaz..SéN yİnédé aĞLaMak İsTiYorSAn BaSıNı DiK TuT kİ gÖZyASLaRın aĞLaTaN KaDar aLÇaLmasıN..!!!

ßi®️ ßuLut Sã®️Sıñ eviñiñ DãmıñıAZRAİLßékLéSiñ ãLmãk iÇiñ Cãñıñı,ßéñ DégiL ã$Kım émSiñ Kãñıñı Dãmã®️®️ıñ Ku®️uSuñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN Gi¥DiGiñ éñ GüzéL éLßiSé Kéféñiñ oLSuñ ¥ıLãñıñ ßoL oLdugu ¥é®️Dé Mézã®️ıñ oLSuñ mézã®️ tã$ıñıñ üzé®️iñé vé®️émLidi®️ ¥ãzıLSıñ oKu¥ãñıñ oLmãSıñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN......

KIRMIZI GÜL: ben BEYAZ GÜL: sen SARI GÜL: kaderimiz olsun eğer ben seni terk edersemkırmızı güle eğer sen beni terk edersen beyza güle eğer kader bizi terk ettirirse sarı güle BİNLERCE KEZ LANET OLSUN

inanki ben seni deliler gibi sevmiştim sevgim karşılıksız osa bile mutlu ediyordu beni ama ihanetin beynime kurşun gibi girdi ben ne yaptım diye sorma suçunu bilirsin sen git git çek git

Nefretimi bu kadar öne koyan şerefsizde kim eskiden ben onu sevmiştim hata yapmışım belli bir g.t ye kaptırmışım kendimi sanki şerefsizlik yapmasa ne olur du onu kalbimdeki taht gibi yapacaktım

nefret mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası