ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pc dünyasından haberler

YazarMesaj
selin
Aktif Üye
Aktif Üye
selin

Rap Puanı : 61

Pc dünyasından haberler Empty
MesajKonu: Pc dünyasından haberler   Pc dünyasından haberler Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 12:24 pm

bunları biliyormusunuz?
iranda windows kullanımı yasaklandı linux kullanımı kararı alnmış

Vista tarih mi oluyor...
Windows Vista'yı tahtından edebilecek kadar hızlı çalışan Windows Server 2008 ile Microsoft, kendi işletim sisteminin ipini çeker mi?
Windows Vista mevcut koşullarda sürücü sorunlarını göz ardı ettiğinizde hayli güçlü bir işletim sistemi. Ancak Microsoft'un bir diğer ürünü olan Windows Server 2008, bir masaüstü işletim sistemi olarak ayarlanması durumunda Vista ile neredeyse aynı özellikleri sunarken yüzde 20 daha hızlı çalışabiliyor.

googleyi deli etmek istermisin?
googleyi açıp oraya elgoog yazın sonra şansımı denemek istiyoruma tıklayın gerisi size kalmış

İşlemci dünyasının iki dev isminden biri olan Intel durmak bilmiyor. Son olarak firmanın özellikle sunucular için geliştirmekte olduğu 16 çekirdekli platforma ait yeni detaylarda elimize ulaşmaya başladı. Firma yeni yonga seti ve yeni işlemciler üzerine kurgulayacağı Caneland platformu ile 16 çekirdekli sunucu sistemlerini müştelerine sunmayı hedefliyor.

Pc dünyasından haberler
1 sayfadaki 1 sayfası