ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPARSLAN LiSESi MEZUNLARI FORUMU

ALPaRSLaN LiSeSi MeZuNLaRı AiLeSİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Samsung D880'e Dİkkat

YazarMesaj
selin
Aktif Üye
Aktif Üye
selin

Rap Puanı : 61

Samsung D880'e Dİkkat Empty
MesajKonu: Samsung D880''e Dİkkat   Samsung D880'e Dİkkat Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 12:29 pm

Arkadaşlar merhaba. Samsung D880 modelini aldıktan sonra aşırı ötesi bir hızda mobil telefon değiştiren biri olarak size daha fazla yardımcı olmaya karar verdim. Neden D880’i aldıktan sonra? Anlatayım. Piyasada A’dan Z’ye tüm çift sim çalıştıran tüm cihazları işkence çekmeden kullanabilirsiniz. Bunların GM gibi tanınmışları da vardır, tanınmayan fason ürünler de. Siz de adı nasılsa Samsung diye güvenerek bu çift sim kartlı cihazı aldınız, yandınız. İki sim karttan öncelikli hangisini seçtiyseniz yalnız o hatla arama yapabilir, mesaj atabilirsiniz. Daha detaylı anlatayım: Cihaza Avea ve Turkcell iki hattı yerleştirdiniz, birini öncelikli hat olarak belirlediniz, örneğin Avea öncelikli hattınız. Oldu ya Turkcell’den bir arama yapacaksınız ya da mesaj atacaksınız. İşte o zaman sim kartların öncelik ayarlarını değiştirip Turkcell’i öncelikli işaretliyorsunuz ve telefon bu esnada sıfırdan açılıp kapanıyor, açılışı bekliyorsunuz, simlerin pinini giriyorsunuz. Bunu her zaman yapmak zorundasınız. O yüzden başta Oğuzhan isimli arkadaşımız olmak üzere gerçekten kullananlar haklı. Ama ya diğerleri? Böyle bir şeye gerek yok, telefonu yeniden açıp kapamaya gerek yok, yandaki tuşla sadece geçiş yapıyorsunuz diyen diğer yalancılara yazıklar olsun, elinize ne geçecek Samsung adına insanları yanılttığınızda.Behey Samsung’un mühendisleri, piyasadaki çift simlileri hiç mi incelemediniz, ben her defasında diğer hattımdan arama ve mesaj için telefonun açılıp kapanmasını bekleyeceksem çift simli telefonun anlamı ne, yazıklar olsun size de. Eksiler bununla sınırlı değil. Diyelim ki telefonda rehberi, aramaları, mesajları benden başkası görmesin diye şifreyle gizlediniz. Yine yandınız. Numara girişiyle arama yapacağınızda her rakama basışınızda şifre devreye giriyor. Gerçekten Samsung mühendis ve yazılımcılarına söyleyecek söz bulamıyorum. Bitti mi hayır, arama bitti, mesaj gönderildi, silindi gibi yazıların ekrandan kaybolması da can sıkıcı bir sürede kalkıyor.

Samsung D880'e Dİkkat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samsung E250 ye Nasıl Oyun Yuklenir